Logo
O nas
Oferta
Wesela
Catering
Galeria
Opinie
Kontakt


O Nas

Szanowni Goście!

Przedstawiamy Wam wspaniałe, pełne czarującego uroku miejsce znajdujące się na obrzeżach Bytomia - restaurację „Mustang”. Przy dźwiękach spokojnej muzyki, z dala od ruchu ulicznego i miejskiego zgiełku możecie rozkoszować się daniami kuchni staropolskiej i europejskiej, oraz podziwiać artyzm potraw przygotowanych przez naszych kucharzy. Tutaj zarówno forma jak i smak pieszczą zmysły oraz zaspakajają najwyższe aspiracje.

 

  „Czysta przyjemność zdrowego jedzenia” to motto przewodnie naszej kuchni, w której wykorzystujemy wyłącznie naturalne i świeże produkty prosto od zaprzyjaźnionych i zaufanych lokalnych producentów.

  Do dyspozycji naszych Gości mamy trzy sale konsumpcyjne, z których każda urządzona jest w sposób oryginalny i wyjątkowy, z przeznaczeniem na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe. Sala kominkowa jest w stanie pomieścić 90 osób, sala oranżeryjna od 20 do 30 osób, sala ogrodowa do 60 osób, sala taneczna (górny i dolny parkiet do 150 osób).

  Przyjęcia przygotowujemy zawsze poświęcając maksimum czasu i umiejętności. Od samego początku służymy Państwu radą i pomocą. Dzięki współpracy z firmami florystycznymi zapewniamy pełną dekorację Sali, utrzymaną w odpowiedniej do okazji kolorystyce.

  Restauracja Mustang posiada dwie sale konferencyjne z możliwością wyjscia na taras, wyposażone w sprzęt multimedialny. Sale te są w stanie pomieścić od 20 do 40 osób.

  Latem zapraszamy do malowniczego ogródka z oczkiem wodnym, gdzie w cieniu parasoli i zieleni można odpocząć wraz z całą rodziną. Zimą wprowadzi Państwa w cudowny nastrój ciepło emanujące z kominka i zapach płonących drew. Niezapomnianą atmosferę restauracji „Mustang", fachowość obsługi oraz przepyszną kuchnię odkryjecie Państwo podczas wizyty w naszej Restauracji.

Zapraszamy!

O NAS Oferta Wesela Catering Galeria Opinie Kontakt